Kontaktai Apie įmonę Partneriai Atsisiųsti Naudinga žinoti Naujienos

Produktai
Elektros paskirstymo skydai
Elektros instaliacija
Pramoniniai šviestuvai
LVS Polska
   
 

Drėgmės kontrolėOro temperatūros kaitos sąlygos, taip būdingos Lietuvos klimatui, yra labai palankios drėgmės lygio uždarose ertmėse padidėjimui. Šis reiškinys taip pat liečia laisvai stovinčius skirstomuosius įrenginius, kuriuose jis yra ypač nepageidautinas.

 

  Sprendžiant šią problemą, ištisus2006m. įmonės EMITER teritorijoje buvo atliekama eilė tyrimų, kurių rezultatų pagrindu sukurtas metodas efektyviam drėgmės minėtuose įrenginiuose sumažinimui.

 

  

  Čia pateikiame nuotraukas, kuriuose atvaizduojami drėgmės atsiradimo atvejai skydo viduje:

skydas+perdanga+fundamentas

 skydas+fundamentas+drėgmę sugeriantis užpildas

skydas+fundamentas
  2006.02.13  
  2006.09.22  

 

  Drėgmė skirstomųjų įrenginių viduje atsiranda dėl garų kondensacijos - aukštesnės temperatūros ore jų yra daugiau, o temperatūrai krentant, ant elektrinių įrenginių sienų atsiranda vandens lašeliai. Šis reiškinys paūmėja rudens-žiemos sezonu.   Kondensacija skyduose yra rimta problema, kuriai negalima likti abejingiems. Ji gali sukelti įrenginio veikimo sutrikimus, rūdijimą ir netgi avarijas. Visa tai yra tampriai susiję su aplinkinių saugumu.

   Atliktų bandymų metu paaiškėjo, kad norint to išvengti, reikia tinkamai įtaisyti įrenginį grindinyje. Iki šiol, didžiausia montuotojų klaida buvo fundamente paliekama tuščia erdvė. Po jos užpilimo žeme, iš tikrųjų būtina prisiminti ir apie vidaus užpildymą specialia medžiaga.

 

 

    EMITER jau kelerius metus gamina tokį užpildą granulių pavydalu. Ši medžiaga efektyviai užkerta kelią drėgmės susidarimui, užpildo tuščią erdvę skyde ir to pasekoje, kondensacijos tikimybė sumažinama iki minimumo. Naudojant šį metodą, privaloma atsižvelgti į instrukcijas, pritaikytas prie skirtingų fundamentų tipų ir dydžių.