Kontaktai Apie įmonę Partneriai Atsisiųsti Naudinga žinoti Naujienos

Produktai
Elektros paskirstymo skydai
Elektros instaliacija
Pramoniniai šviestuvai
LVS Polska
   
 

EMITER  EMITER yra dinamiškai besivystanti įmonė, įkurta dar 1992 metais. Nuo pat pradžių pagrindinis jos produktas buvo elektros skydai ir spintos. Po penkerių metų sėkmingos veiklos, Emiter pristatė aukštos klasės skydus, pagamintus iš stiklo pluošto ir sustiprintos poliesterio medžiagos (SMC). Galiausiai, ji tapo viena iš daugiausiai plastikinius skydus parduodančių įmonių visoje Europoje.

  1999 metais prasidėjusi tarptautinė veikla leido išsiplėsti beveik į visas Europos šalis. Šios plėtros eigoje, 2006 metais Vokietijos rinkoje buvo įsteigta nauja bendrovė Emiter GMBH, o 2009-aisiais atidaryta nauja gamybos linija  Radymno mieste, pietryčių Lenkijoje. Šiuo metu įmonėje dirba virš 250 aukštą specializuotą kvalifikaciją turinčių darbuotojų.

  Emiter teikia kompleksinius sprendimus visų segmentų užsakovams: projektuotojams, montuotojams bei  įmonėms ir cechams iš energetikos sektoriaus. Savo veiklą ji vykdo pagal turimus, aukščiausios klasės sertifikatus ISO 9002, ISO 9001 ir Emiter GMBH.

                  

Mūsų siūloma "Emiter" produkcija

Daugiau informacijos rasite Emiter svetainėje: http://www.emiter.com/en/.